Bieżący miot

Kontakt w sprawie szczeniąt:
- preferowany telefoniczny +48 515 689 403 lub smsSzczenięta 2021 DODO & SISU - Miot A

Szczenięta urodzone 25 września 2021. cztery pieseczki, jedna suczka. Czarno-białe. Obecnie wszystkie w nowych domkach.


kliknij

DZIENNIK MIOTU


INSTRUKCJA OBSŁUGI SZCZENIAKADecyzja, że czas już na Dodo - CH. Pure Gold Smartness aby doczekała się swoich dzieci nie była łatwa. Musiałam uwierzyć w siebie, że dam radę, że moje zdrowie jest mocno podreperowane a Dodo ma już 5 lat, najwyższy czas, jeśli wogóle ma mieć dzieci.
W tym miejscu podziękowana wszystkim tym Smartnesiakom, którzy mnie wspierali i wspierają, dzięki którym jestem tu i teraz. Bez Was nie dałabym rady! :-) Wasza wiara we mnie to ręka, która ciągnie w górę... Dziękuję.

Ojcem szczeniąt został pies fińskiej hodowli MEMORYLANE Domino Dancing, mieszkający w Niemczech, w hodowli Bonny&Clydes. Mocny, zdecydowanie samczy, o pięknej linii, wpisujący go w doskonały obrazek beardeta. Jego piękne wielkie, ciemne oczy, obramowane ciemną linią, brwi dobrze zaznaczone, unoszące włosy ponad tymi cudnymi oczętami, szeroka kufa, mocna żuchwa z czarnymi wargani, pozytywne nastawienie malujące się na jego twarzy czyni go doskonałym reprezentantem rasy i godnym partnerm dla Dodo.

To pies radosny, przyjazny, aktywny ale w sam raz, bez oznak nerwowości czy nadaktywności. Domowe imię Sisu otrzymał jako dziedzictwo swoich rodziców, oznaczające wartość, treść i zadowolenie, bowiem jego mama i tato są bardzo utytułowani. Jego mama to:
C.I.B.FINCH.LVCH.BYCH.EUV-16.BENELUXV-16.BEV-16.HeV-16.SE UCH.WW-2017.Memorylane The Divine MizM

a tauś"
NORD V-10.SE UCH.NO UCH.DKCH.FINCH.SE V-2012.INTCH.NOV-13. Goonie's Highlander Lad

Wynikiem takiego połączenia musiały być cudowne dzieci. Jednym z nich jest właśnie Sisu.
Spodziewam się szczeniąt czarnych, a jeśli pojawi się jakiś rozjaśniony potomek czy kolor będzie raczej zaskczeniem i przypadkiem :-)

Wstępna rezerwacja daje prawo wyboru szczenięcia z miotu, zgodnie z kolejnością zamówień.

Oczywiście na maile czy wiadomości FB staram się odpowiadać również.

o szczeniętach - ogólnie:

Wszystkie szczenięta są odrobaczane, szczepione wg najnowszych standardów i wiedzy, socjalizowane i przyzwyczajane do wszystkiego co dany etap rozwoju wymaga.
Poznają ludzi, dorosłych i dzieci, wychowują się z psami w różnym wieku, uczą się dobrych manier wzajemnych oraz w stosunku do starszych. Są odwiedzane i odwiedzają inne psy, innych ras, kiedy tylko jest to dla nich bezpieczne.

Wszystkie otrzymują niezbędne dokumenty (metryczka ZKwP/FCI), wyprawkę która pozwoli na stawianie perwszysch kroków w nowym domu i oczywiście moje wsparcie na całe życie 24h/dobę 366 dni w roku :-)
SMARTNESS to RODZINA

Smartness to moje ukochane Bearded Collie które dzielą ze mną życie, każdy jego aspekt. Są dla mnie wzorem, ich natura i charaktery, nastawienie do życia i świata są tym co kocham. One są dla mnie wszystkim.
Każdy mój krok, każda decyzja jest przemyślana. Zależy mi na ich zdrowiu, szczęściu, na tym, by były prawdziwymi Bearded Collie, takimi, jakimi być powinny. Cudownymi, radosnymi psami, które są chętne do pracy, do współpracy, opiekuńcze, empatyczne, ale też dowcipne i kreatywne, sprytne, bystre, telepatyczne... piękne, zwinne, eleganckie, a czasem brudaski, małe klauny, które i zachwycą i rozśmieszą każdego.
Staram się od 30 lat wiedzieć każdego dnia więcej, zdobywać informacje, brać udział w wydarzeniach i spotkaniach, które pozwolą mi na uzupełnianie wiedzy, a ta pozwoli mi na lepsze podejmowane decyzje.
Pamiętam początki Bearded Collie w Polsce, pamiętam moje pierwsze kroki, pamiętam jak dzielono się ze mną wiedzą, tym, czego nie było ani w gazetach ani w książkach, wtedy jeszcze nie istniał internet. Dziś, wykorzystuję to co było mi dane, i dzielę się tym co wiem.

Maluszki z przydomkiem Smartness, to moje maluszki, moje dzieciaki, to wynik mojego życia, mojej pasji, mojej miłości, więc jeśli chciałbyś mieć takiego, to wiedz, że powierzę mój skarb tylko w najlepsze, pełne miłości ręce.

Jeśli jesteś zainteresowany szczenięciem mojej hodowli, szukasz Bearded Collie jako przyjaciela i kompana, napisz lub zadzwoń do mnie. Chętnie odpowiem na pytania.Zanim jednak się zdecydujesz, obejżyj ten film, zobacz jakie są Beardie naprawdę. Jest w języku szwedzkim, jednak i bez rozumienia słów można zobaczyc jakie są i co lubią.

FILM VIDEO - Bearded Collie
inteligencja, spryt, zwinność, urok, szyk i wielka, wielka miłość! :-)Z hodowli szczenieta odchodzą wyposażone we wszystko co potrzebne im jest do opuszczenia mojego domu i prawidłowego rozpoczęcia życia w nowej rodzinie, zawsze z tzw. instrukcją obsługi szczeniaka Smartness :-) oraz numerem telefonu do mnie, czynnym całą dobę. Każde szczenię jest oznakowane, wyposażone w dokument stwierdzający pochodzenie wystawiony przez Związek Kynologiczny w Polsce (ZKWP), jedyną oficjalną organizację zrzeszoną w ramach ogólnoświatowego FCI

stat4u

Free web hostingWeb hosting