Bieżący miot

Kontakt w sprawie szczeniąt:
- preferowany telefoniczny +48 515 689 403 lub sms

W hodowli nie mam obecnie szczeniąt. Zainteresowanych szczenięciem mojej hodowli lub po Lindorze, zapraszam do kontaktu. Przyjmuję wstępne rezerwacje.


zainteresowanych - zapraszam do kontaktu najlepiej telefonicznego.
Wstępna rezerwacja daje prawo wyboru szczenięcia z miotu, zgodnie z kolejnością zamówień.

Oczywiście na maile czy wiadomości FB staram się odpowiadać również, jednak z uwagi na fakt, że mam wiele zajęć wolę ręce pozostawić wolne do pracy i po postu rozmawiać z osobami naprawdę zainteresowanycmi szczenieciem Beardie. Pisanie zajmuje nie tylko umysł ale i ręce, i lekki bagaż doświadczenia zadawanych pytań, a potem brak jakiejkolwiek odpowiedzi zwrotnej, stawia odpowiedzi pisemne na drugim planie.
Więc jeśli bardzo chcesz odpowiedzi, masz konkretne pytania - najlepiej zadzwoń. Mam zwyczaj oddzwaniania jeśli nie mogę odebrać :-)


o szczeniętach - ogólnie:

Wszystkie szczenięta są odrobaczane, szczepione wg najnowszych standardów i wiedzy, socjalizowane i przyzwyczajane do wszystkiego co dany etap rozwoju wymaga.
Poznają ludzi, dorosłych i dzieci, wychowują się z psami w różnym wieku, uczą się dobrych manier wzajemnych oraz w stosunku do starszych. Są odwiedzane i odwiedzają inne psy, innych ras, kiedy tylko jest to dla nich bezpieczne.

Wszystkie otrzymują niezbędne dokumenty (metryczka ZKwP/FCI), wyprawkę która pozwoli na stawianie perwszysch kroków w nowym domu i oczywiście moje wsparcie na całe życie 24h/dobę 366 dni w roku :-)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego aby dowiedzieć się więcej, i zdecydować. Zanim przyjmę rezerwację, chcę być pewna, że właśnie o Bearded Collie chodzi, nie tylko o jego wygląd ale i jego naturę.


Smartness to nieduża, domowa hodowla, gdzie psy i inne zwierzęta są moimi przyjaciółmi i pełnoprawnymi członkami rodziny. Bearded Collie to przede wszystkim moi przyjaciele, kochane kudłacze, które wypełniają moje życie.

Priorytetem jest dla mnie charakter i zdrowie hodowanych psów, aby mogły cieszyć wspaniałych ludzi przez wiele lat. Wystawy to część mojego hodowlanego życia i chętnie widzę potomstwo beardie na ringach. Jednak jest to tylko epizod, stąd ważniejszy jest dla mnie wspaniały dom, gdzie szczenię znajdzie miłość, akceptację i zainteresowanie.
Szczenięta mojej hodowli chętnie bawią się w agility, frisbee jak również mogą pracować w dogoterapii jako psy asystujące i terapeutyczne.

Jeśli jesteś zainteresowany szczenięciem mojej hodowli, szukasz Bearded Collie jako przyjaciela i kompana, napisz lub zadzwoń do mnie. Chętnie odpowiem na pytania.Zanim jednak się zdecydujesz, obejżyj ten film, zobacz jakie są Beardie naprawdę. Jest w języku szwedzkim, jednak i bez rozumienia słów można zobaczyc jakie są i co lubią.

FILM VIDEO - Bearded Collie
inteligencja, spryt, zwinność, urok, szyk i wielka, wielka miłość! :-)Z hodowli szczenieta odchodzą wyposażone we wszystko co potrzebne im jest do opuszczenia mojego domu i prawidłowego rozpoczęcia życia w nowej rodzinie, zawsze z tzw. instrukcją obsługi szczeniaka Smartness :-) oraz numerem telefonu do mnie, czynnym całą dobę. Każde szczenię jest oznakowane, wyposażone w dokument stwierdzający pochodzenie wystawiony przez Związek Kynologiczny w Polsce (ZKWP), jedyną oficjalną organizację zrzeszoną w ramach ogólnoświatowego FCI

stat4u

Free web hostingWeb hosting