CH Discovery Smartness "Daffy"

REPRODUKTOR
HD-B

Ur. 16.10.2007. Synek Bounty i Grega, miot D
Osiągnięcia: Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, v-ce Junior Zwycięzca Europy DiscoveryTak trudno rozstawać się ze szczeniętami... szczególnie z tymi od Bounty i Grega. Choć mam już Princess, Rafi mieszka niedaleko, ten pieseczek miał za zadanie wypełnić sobą i swoją osobowością pustkę w sercu Basi po stracie ukochanego briarda Charliego i pozostać jednocześnie kolejną nitką mojej hodowli. Bardzo, bardzo obiecujące szczenię!
Piękny pies, o jednej z najlepszych linii zewnętrznej, wspaniałej klatce piersiowej, cudownym przedpiersiem, ogólnym balansem - które to razem tworzą cudowny flirt w ruchu. Bardzo, bardzo expresyjny :-) radosny, kocha wszystkich! nie zawsze łatwo go opanować na wystawowych ringach. Jego rodzeństwo Skipper i Sara w Szwecji podbiły ringi, on z uwagi na sytuacje życiowe, jak na razie jest młodzieżowym Championem Polski i Championem Polski, na wystawie europejskiej w Budapeszcie zajął 2gie miejsce w klasie młodzieży! v-ce Junior Zw.Europy!
Czy coś jeszcze? zobaczymy na co życie pozwoli, nie zawsze wszytko od nas zależy. Jest przede wszystkim kochanym członkiem rodziny. HD B.Free web hostingWeb hosting