JCH Grand Finale Smartness "Mailow"

REPRODUKTOR
HD-A, oczy - zdrowe, reproduktor klasa I

Synek Bounty i Grega, brat mojej własnej La Perla, miot G, pozostaje współwłasnością hodowli.
Junior Champion Dt-VDH Junior Champion Club Dt-CfBrH CH, BISBardzo szczególny miot, choć wtedy też tak czułam, dziś znaczy o wiele wiele więcej. Inny niż poprzednie te same skojarzenia Bountuli i Grega.
Chciałam jeszcze jedno szczenię - suczkę po Bounty, sunię, kontynuację Princess, aby do końca móc realizować swoje plany hodowlane, moje marzenia, ale też chyba najbardziej, najbardziej chciałam zatrzymać przy sobie żeńską linię Bounty, najbardziej, najbliżej...
...i bardzo chciałam, żeby w tym kojarzeniu były bardziej Bountusiowe. Princess jest bardzo bliska ojcu - Gregowi. Teraz chciałam zatrzymać taką mamusiną. No i stało się!
To był bardzo jej miot. Kilka szczeniąt wdało się zecydowanie w Bounty!
Mailow, od początku przeurocze szczenię, wspaniały, chwytający za serce i oko. W miocie jego bliźniacza siostra LaPerla... ja chciałam dziewczynkę, ale przecież nie mogłam od tak po prostu rozstać się z takim psiakiem!!!
Pewnego dnia zauroczył Hanne Wolf, właścicielkę małej, domowej hodowli X-pearance Bearded Collie. Nie planowała psa, ale jak zobaczyła na FB małego Grand Finale... nie mogła się oprzeć!
...telefony, ustalenia, rekomendacje i... pojechał do Niemiec, jakkolwiek pozostaje i w sercu i w hodowli. Dziś ujmuje każdego w domu Hanne, zdobywa zaszczyty na wystawach. Jest moja dumą, nadzieją, marzeniem, napewno któregoś dnia pozostawi u mnie w domu kawałek siebie :-) Jako półtoraroczny pies, bardzo, bardzo, bardzo Bountusiowy! :-) z natury, charakteru i wyglądu. Galeria Bounty w wieku 1,5 roku (Facebook)
Odwiedź stronę Mailow'a - Bearded X-perience - MailowFree web hostingWeb hosting