PLANOWANY MIOT

Jeśli jesteś zainteresowany szczenięciem mojej hodowli - zadzwoń lub napisz.

W roku 2022 są planowane w hodowli szczenięta. Mamą będzie Dodo - CH. Pure Gold Smartness, tatusiem... kusi mnie liniowe krycie na mojego wspaniałego, cudownego, jedynego w sobie Grega - IntCH, MultiCH, Bundessieger DE, World Veteran Winner Saudade De Shaleemar, ale jeszcze czas, jest kilka opcji. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego (gdybym nie odebrała, proszę o sms, napewno oddzwonię). Więcej informacji udostępnię gdy będzie bliżej terminu krycia.

Na ten moment nie zdradzę kto będzie partnerem mojej ukochanej Dodo, ale pozwolę sobie zamieścić jego wyniki wystaw i opisy.


kliknij

TATO dla miotu "B"


Kontakt w sprawie szczeniąt:

preferowany telefoniczny: kom. +48 515 689 403
lub e-mail: smartness.beardies@gmail.com
W mojej hodowli suczki rodzą szczenięta nie częściej niż co drugą cieczkę. Jesli chcesz szczenięcia mojej hodowli - zapewnie czasami trzeba będzie trochę poczekać, a może warto wstępnie zarezerwować? Faktyczne potwierdzenie rezerwacji następuje po narodzinch szczeniąt.* * *
Odchowanie miotu, to ogromny wysiłek dla organizmu suczki, należy się jej odpoczynek, i nabranie odpowiedniej kondycji, nie tylko tej widocznej gołym okiem. Suczka musi nadrobić to, co dała z siebie odchowując maluchy.

Czy wiecie że:

stat4u
Free web hostingWeb hosting